cs
ende

Golfové hřiště Hluboká nad Vltavou

V 90. letech začal na Poříčské louce v těsné blízkosti zámku Hluboká vznikat proslulý golfový areál s 18 jamkovým, 9 jamkovým golfovým hřištěm a vlastním golfovým klubem.


Golfové hřiště Hluboká nad Vltavou
Autor: | Datum: 6.6.2012 - 12:44 | Zhlédnuto: 9030x

Začátečníci

Začátečníci si zde mohou objednat různé typy kurzů s proškolenými instruktory přesně šité na míru jejich potřebám. Jak se říká, s golfem se může začít v jakémkoliv věku a právě areál na Hluboké je ideálním prostředím pro začátečníky.

Junioři

V golfovém klubu na Hluboké věnují vekou pozornost juniorům. Pro jejich potřeby zde vzniklo Tréninkové centrum mládeže. Děti zde trénují individuálně nebo ve větších skupinách, mnohé z nich reprezentují klub na celostátních soutěžích.

 Možnosti

V současnosti má návštěvník tohoto zařízení několik možností, jak se stát aktivním členem v klubu, nebo si jen prostě zahrát, trénovat a zdokonalit  golfové dovednosti buď sám, nebo s místním trenérem. Vše záleží pouze na přání návštěvníka.

Přesné informace naleznete zde

Místní golfový areál je častým pořadatelem různých golfových turnajů a golfových akcí. Z penzionu Pelikámn se ke golfovému areálu na Hluboké dostanetea autem pohodlně za 15 minut.